פילינג פוראור “אלו סקראב“– תכשיר לניקוי עור הפנים, שילוב המיוחד של ג‘ל אלוורה המיוצב עם כדוריות מיקרוניות משרף שמן‮ החוחובה הטהור. ”‬אלו סקראב“ הוא עדין וטוב לשימוש יומיומי, גם חזק דיו לניקוי הפסולת המצטברת בנקבוביות העור העדינות והסרת התאים המתים. שילוב זה של‮ רכיבים טבעיים, יסלול את הדרך לתהליך ההתחדשות המיוחד של העור, תוך הגנה עליו מפני התיבשות הנגרמת על ידי חומרי ניקוי סינטטיים או עם רכיבים אגרסיביים וקשים (לדוגמא: גלעיני משמש).‬ “‬אלו סקראב“ הוא מוצר טיפוח לעור, המיועד לשמוש על כל אזורי עור הפנים, הצוואר וגם הידיים, תוך קרצוף עדין של פסולת ותאי עור מתים, הסותמים את הנקבוביות וגורמים למראה עייף של העור. תאי עור מתחדשים כל 21-28 יום, בגיליים הצעירים ומתארכת ככל שמתבגרים בשנים. הפעולה העדינה של‮ הפילינג פוראור”‬אלו סקראב“ ”‬משייפת“ את העור, וכך מאפשרת לתאים החדשים להתפתח, והעור יראה רענן וזוהר.        

חשוב לזכור ! במהלך הטיפול להקפיד על אזור הצוואר והמחשוף, חשובים באותה מידה כמו אזור הפנים, מלבד העיניים. מומלץ להעניק טיפול גם לידיים, העור יראה צעיר יותר.

 

פילינג פוראור אלו סקראב
פילינג פוראור אלו סקראב

שימוש מומלץ: מרחי על הפנים או על הגוף הרטובים ועסי את העור בקצות אצבעות לחות בתנועה סיבובית‮ למשך 2-3 דקות (תוך זהירות להתרחק מהעיניים). הוסיפי מים לפי הצורך. שטפי היטב ויבשי בעדינות בעזרת מגבת נקיה ורכה.

מכיל: 99 גר‘‬

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Skin Care

דילוג לתוכן