בי פולן - Forever Bee Pollen
בי פולן – Forever Bee Pollen

פולן, המכונה לעיתים “המזון המושלם של הטבע”, מספק לבני האדם אנרגיה ותזונה במשך אלפי שנים.

פולן הוא המושג האנגלי לאבקת פרחים, אותה אוספות הדבורים ומביאות לכוורת כמזון. בלעדיו לא היו קיימים צמחים, עצים ופרחים; אפילו אנו, בני האדם, תלויים בו. FOREVER BEE POLLEN נאסף אל כלי נירוסטה מיוחדים המוגנים על ידי פטנט.

מקור הפולן – מפרחים הגדלים באזורי מדבר מרוחקים וגבוהים. כך מובטח מזון טרי ובעל עוצמה טבעית גבוהה ביותר. החומר שנאסף על ידי FLP, הוא טבעי לגמרי, ללא תוספת חומרים משמרים, טעמים מלאכותיים או צבעי מאכל. גרגרי הפולן שנאכלים על ידנו, נספגים בצורה איטית. מסיבה זו, כמות גדולה של גרגרי פולן תספק את התוצאה האפקטיבית ביותר. חברת Forever, באמצעות תהליך ייחודי, הופכת את גרגרי הפולן לטבליות ”בי פולן“, הנספגות בצורה מושלמת ובמהירות. בצורה זו מספר קטן של טבליות מספק את צריכתנו היומית (טבליה אחת שווה בערך לשתי כפיות של גרגרי פולן).

בי פולן, הינו מקור מגוון של חומרי תזונה חיוניים. כל אחד מהם דרוש לשמירת בריאות מושלמת. חומרים אלו כוללים את כל הויטמינים מסוג B וכן ויטמין C. מאחר ואלה נמסים במים, יש לצרוך אותם מידי יום. פולן מכיל גם את ה ויטמינים, D ,E ,K ובטא-קרוטן (ויטמין A). הוא מהווה מקור עשיר למינרלים רבים, בייחוד סידן וזרחן, המצויים ביחס מושלם של 1:1, אנזימים וקו-אנזימים, חומצות שומן מן הצומח, פחמימות, חלבונים וכ-22 חומצות אמינו – הכוללות את כל 8 חומצות האמינו ה‘חיוניות‘ שהגוף מייצר בעצמו.

”פוראור בי פולן“ מכיל יותר מרכיבי תזונה לכל קלוריה מכל תוסף תזונה אחר, ולכן אין פלא שמצביעים עליו כעל אחד ממרכיבי המזון המושלמים ביותר שקיימים. למעשה, גוף האדם היה יכול להתקיים בעזרת פולן בתוספת סיבים ומים בלבד. מרכיבי התזונה ב“FOREVER BEE POLLEN“ מתעכלים ונספגים בגוף בקלות רבה. אנשים רבים נעזרים בתוסף מזון זה, ביניהם ספורטאים המבקשים להגביר ולהיטיב את מצב בריאותם ומקורות האנרגיות שלהם.

בנוסף לכך, ל“פוראור בי פולן“ מספר יתרונות ייחודיים:

* המגוון העשיר של מרכיבי המזון ב“פוראור בי פולן“, מאפשר לגוף להתמודד בקלות רבה יותר עם ההשפעות השליליות של תוספי מזון וחומרי שימור מזיקים.

* זהו מקור טבעי עשיר לאבץ וויטמין B6, ולכן מצוין נגד דכאון ותסמונת קדם וסתית. יעיל מאד לשמירה על בריאות הערמונית.

*  יעיל במיוחד נגד קדחת השחת ואלרגיות אחרות, מעניק אנרגיה זמינה (מתאים גם לספורטאים).

*  מדכא פעילות של חיידקים ומגביר הפרשת פסולת ורעלים מהגוף. מכיל גם לציטין, המצוי באופן טבעי בכל התאים. עוזר בעיכול ומטבוליזם של שומנים, ומשפר את יעילות המערכת החיסונית ומערכת העצבים.

חשוב לדעת:

* תוסף תזונה עשיר בוויטמינים ומינרלים.

* תוסף תזונה המגביר חיוניות ואנרגיה.

* תוסף תזונה העוזר לעיכול.

* תוסף תזונה המקל במצבים של סימפטומים אלרגיים.

* בהשגחה למהדרין.

רכיבים : כל טבליה = 500 מ”ג פולן

רכיבים נוספים : מזון מלכות, דבש

שימוש מומלץ : יש להתחיל בכמות קטנה (1/4 טבלית) כדי לבדוק תגובה אלרגית. לאחר מכן, להגדיל בהדרגה המינון היומי,

3-1 טבליות ביום, לפי הצורך.

קופסא : 100 טבליות

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Bee Products

*** המוצר המוצג אינו תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בהם בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו.

אין למוצר זה  תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצר הינו תוסף תזונה.

יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון או מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.