ג'ל אלוורה Aloe MSM Gel - MSM
ג’ל אלוורה Aloe MSM Gel – MSM
ג’ל אלוורה עם MSM זהו ג’ל אלוורה מיוצב בריכוז גבוה עם MSM – מקור טבעי של גופרית אורגנית, מרכיב מפתח ברקמות חיבור ומפרקים, בעל תכונות מאלחשות ואנטי דלקתיות. נוספו תמציות צמחים  כגון: מיצוי מהאדר, רוזמרין ועוד.‮ זהו ג‘ל טהור, אינו מכתים וללא ריח לווי, שאפשר למרוח בנדיבות ישירות על העור, במפרק, שריר‮ או גידים כואבים וע”י עיסוי יחדור לרקמות הכואבות. ה-MSM  מופק מקליפת עץ הערבה הבוכיה. זה זמן רב, ידוע כיעיל מאד לטיפול אפילו בשברים ונקעים אצל סוסי מרוץ !

ג’ל אלוורה עם MSM הינו מוצר בלתי נפרד מערכה לכאבי מפרקים,ניתן לשלב עם קרם אלו היט, לקבלת תוצאות טובות יותר.

מתאים לספורטאים, לאנשים עם דלקת פרקים שגרונית או במצב של שברים שונים, להקלה על כאבים. בטוח לשימוש גם בבליעה, במשקה “פוראור פרידום“.

ערכה לכאבי מפרקים
ערכה לכאבי מפרקים

 

שימוש מומלץ: יש למרוח 3-2 פעמים ביום או לפי הצורך, על האזורים הכואבים, לסובלים הפרעות ראומטיות  כולל הפרעות ברקמות רכות, ראומטיזם, פיברומיאלגיה וכן פציעות ספורט. יעיל במיוחד לכאבי פרקים וגידים.

ג’ל זה יקל כאב ונוקשות, יפחית דלקת ויחזיר את הניידות. ג’ל שקוף ולא מכתים.

אריזה: 120 מ”ל

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Skin Care

לקוחות מספרים:

לנעמי שלום

לפני כחודש נפלתי ועיקמתי חזק את הקרסול. הכאבים היו חזקים מאד. לפי עצתך מרחתי על המקום את תערובת  המשחות ג’ל אלוורה עם MSM וקרם אלו היט ALOE MSM GEL   ו ALOE HEAT LOTION). התחלתי למרוח ביום ה’ בצהרים וביום ו’ בערב הייתי מסוגלת ללכת בצורה חופשית.

יאיר בעלי סבל מכאבים בברך ולעצתי ביצע את אותו הטיפול וגם כאן הכאבים חלפו.

בתודה

דליה ויאיר איתן