ג'ל אלוורה - Aloe Vera Gelly
ג’ל אלוורה – Aloe Vera Gelly

”‬ג’ל אלוורה – Aloe Vera Gelly“ של FLP – “ג‘ל למריחה“ הוא ג‘ל סמיך, המכיל חומרי הזנה מגוונים וחומרים לשמירה ולתוספת לחות, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, כמו בג’ל הטרי מהצמח. זהו תרכיב מצוין להחדרת ג‘ל אלוורה‮ טהור, פעיל ומיוצב (מוגן ע”י מספר‮ פטנטים בלעדיים) בדיוק כאילו מרחת על עורך את הג‘ל הטרי מתוך הצמח , הג‘ל נספג דרך כל שכבות העור, ובכך מאפשר החלמת העור.‬ ג‘ל למריחה אפקטיבי במגוון של מצבים: טיפול בכוויות קלות, פצעים שונים, אקנה, סבוריאה, אקזמה,עקיצות ועוד. מחקר על השפעות ג‘ל אלוורה שנערך בקרב חולי פסוריאזיס, מצא שמעל‮ %08 מהחולים, נהנו משיפור ניכר.‮ יתרה מכך, לא נראו כל סימפטומים של תופעות לוואי, או תגובות שליליות לחומר‮ (‬פורסם בכתב-העת‮ ”‬רפואה טרופית ובריאות בינלאומית“, אוגוסט 6991).הג‘ל השקוף, נספג מהר ומרגיע מאד, מקל על גירודים, נפיחויות, כאבים, דלקות ופגיעות שונות. תכונתו האנטי-בקטריאלית, מסייעת להלחם‮ בזיהומים, מזין ומרגיע רקמות פצועות באזורים רגישים. בנוסף על כך, הוא אינו מכיל חומרים שומניים נוספים, וכך‮ עוזר בהרגעת גירויים. הג‘ל אידיאלי לטיפול באקנה ובבעיות עור דומות אחרות. אפשר גם למרוח‮ ‬ג‘ל אלוורה על העור לפני טיפול אולטרה סוני, מרגיע מאד  אחרי אפילציה ויכול לשמש כחומר מוליך לבדיקות אולטרא סאונד שונות (המרקם העדין).

ישנם מעל 260 מינים שונים של אלוי (Aloe), אך רק מין אחד הוא היעיל מכולם: האלוי ברבנדיס מילר, הידוע בשמו העממי אלוורה. האלוורה התפרסמה במשך מאות שנים בזכות תכונותיה המרגיעות, ובזכות הענקת לחות ותחושת קרירות לעור. במטעים חברת FOREVER, אוספים ידנית את הג’ל הפנימי של האלוורה כדי לשמר אותו באיכות הטובה ביותר. וזו רק תחילת המסע.

חשוב לדעת:‬ ה‬חומרים המאלחשים בתוך הג‘ל מפחיתים את הכאב.

רכיבים : ג‘ל אלוורה מיוצב, מים ללא יונים, גליצרין, טריטנולמין, קרבומר, טוקופרול‮ (‬ויטמין‮ E‮ טבעי), אלנטואין, חומצה אסקורבית‮ (‬ויטמין‮ C), דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן.‬

אלו - עלה ואישורים
עלה אלוורה ואישורים
ג'ל אלוורה Aloe Vera Gelly
ג’ל אלוורה Aloe Vera Gelly

שימוש מומלץ: נקה היטב את העור לפני מריחת ה”ג’ל אלוורה – Aloe Vera Gelly“. חזור על הפעולה לפי הצורך.

מכיל: 118 מ“ל

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Skin Care