בי פרופוליס - Forever Bee Propolis
בי פרופוליס – Forever Bee Propolis

כשאנו חושבים על דבורים, המושגים הראשונים שעולים בדעתנו, הם דבש ופולן. אך קיים חומר פלאי נוסף: פרופוליס הינו שרף דביק המופרש על ידי עצים. דבורים אוספות ומעבדות את הפרופוליס, ואז, מרפדות ואוטמות באמצעותו את הכוורת להגנה מפני חיידקים, מזיקים ופגעי טבע. לאמיתו של דבר, השם ‘פרופוליס’ נובע מהמילה היוונית שמובנה ‘לפני העיר’, כלומר, הפרופוליס מגן על הדבורים בכוורת מאיומים חיצוניים. לפרופוליס היסטוריה של 5000 שנים, בהן הוכיח את תכונותיו כחומר הגנה מפני חיידקים. לפני שנים רבות, האשורים, השתמשו בפרופוליס לריפוי פצעים וגידולים.  ביוון העתיקה השתמשו בו בטיפול במורסות. נמצאו שרידי פרופוליס גם במומיות של מיצרים הקדומה.

פרופוליס, החומר האנטיביוטי הטבעי, האפקטיבי ביותר שקיים. עוזר בשמירת בריאות טובה, על ידי חיזוק מערכת החיסון של גופנו. תכונותיו האנטי-בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-טפיליות של חומר זה, הינן כה אפקטיביות, שהחלל הפנימי של הכוורת, הרבה יותר נקי מחיידקים, מאשר חדרי הניתוח בבתי החולים. חיידק אלים באופן מיוחד הנקרא MRSA , אשר כל חומר אנטיביוטי אחר אינו יכול לו, רגיש מאד לפרופוליס. פוראור בי פרופוליס”, נאסף מאזורים מדבריים גבוהים נקיים מזיהום סביבתי (שם  מוצבות הכוורות). על מנת להבטיח את נקיון החומר, משתמשים בכלי איסוף מיוחדים, המוגנים בפטנט. “בי פרופוליס – Forever Bee Propolis” הוא 100% טבעי, ללא תוספת חומרי שימור מלאכותיים, ללא צבעי מאכל. זהו חומר טבעי מצויין, עשיר בחומרי תזונה כגון ויטמינים, מינרלים, אנזימים, חומצות אמינו, ומגוון מרכיבים אחרים בכמויות קטנות.

חשוב לדעת:

*חומר אנטיביוטי, אנטי -בקטריאלי ואנטי-ויראלי טבעי רב עוצמה

* חוזק במזון מלכות

* מכיל 22 חומצות אמינו, וויטמינים B-קומפלקס.

*עוזר בהקלה בסימפטומים של שיעול, הצטננויות, שפעת ובעיות דרכי הנשימה

* השגחה מהדרין

שימוש מומלץ : טבלית אחת, פעם-פעמיים ביום  או לפי הצורך.

רכיבים : כל טבליה = 500 מ”ג פרופוליס אורגני

רכיבים נוספים : דבש, מזון מלכות, טעם שקדים.

קופסא : 60 טבליות

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Bee Products

*** המוצר המוצג אינו תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בהם בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצר זה  תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצר הינו  תוסף תזונה. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.