מולטי מינרל נייצ'ר- מין
מולטי מינרל נייצ’ר- מין
 מולטי מינרל נייצ’ר-מין מעניק לגוף האדם את המינרלים ומינרלי הקורט הדרושים לו כדי להגיע לסגנון חיים בריא ומאוזן.

4% ממשקל גוף האדם מורכב ממינרלים, אך אינו מסוגל לייצר מינרלים ולכן יש צורך לקבלם באמצעות המזון. כיום, בשדות החקלאיים המינרלים מידלדלים, לפירות והירקות יש פחות מינרלים, לכן חשוב להשלים החסר ע”י תוספי התזונה. המינרלים מבצעים שלוש פונקציות עיקריות בגוף:

1. חלק מהם מרכיבים את העצמות והשיניים: סידן, זרחן ומגנזיום.

2. אחרים הם מלחים נמסים העוזרים בפיקוח על הרכב הנוזלים והתאים בגוף, למשל: אשלגן ונתרן המווסתים נוזלים. במקרים קיצוניים חסרונם מתבטא בבצקת או בהתייבשות.

3. מינרלים כמו ברזל שבהמוגלובין, מבצעים תפקידים חיוניים אחרים  ועובדים ביחד עם אנזימים וחלבונים רבים הדרושים בצריכה

ובשחרור של אנרגיה

רכיבים: בנוסחה מולטי מינרל נייצ’ר- מין של חברת FLP, המשתמשת בצורות זמינות ביולוגית של כרום וסילניום המאפשרות ספיגה מקסימלית. מספקת מינרלים ומינרלי קורט תוך איזון מושלם, חיוני לפעולה היעילה שלהם. הבסיס המינרלי מורכב מ-100 מ“ג של משקע תת ימי טבעי, הנוצר ממשקעים מאובנים של חיות וצמחי ים. מינרלים מקרקעית הים מהווים מקור מעולה למינרלי קורט. מינרלי קרקעית הים מספקים את כל האלמנטים המצויים בגוף האדם ומתאימים בצורה מושלמת לקצב הספיגה של הגוף.

שימוש מומלץ: 6 טבליות ביום עם הארוחה

מכיל: 180 טבליות

*** המוצר המוצג אינו תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בו בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצר זה  תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצר הינו  תוסף תזונה. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.