טונר מאזן - מי פנים-Balancing toner
טונר מאזן – מי פנים-Balancing toner
טונר מאזן – מי פנים

תיאור ומטרה

לאחר ניקוי עור הפנים, ודאו שכל הלכלוך והשאריות נשטפו, מצמצמים את הנקבוביות הפתוחות ע”י מריחת טונר מאזן – מי פנים, לאחר השטיפה ולפני קרם הלחות.
טונר מאזן – מי פנים-Balancing toner  מכיל תערובת ייחודית של תמצית אצות ונתרן היולורוני.
שני רכיבים עוצמתים אלה, משולבים יחד, מעניקים לחות לעור ומרככים אותו כדי לתמוך במראה עור צעיר.
בנוסף, תמצית מלפפון על מנת להרגיע ולספק תוספת לחות. מלפפונים יכולים לשפר את גוון העור שלכם והם מכילים חומרים נוספים העשויים לעזור למרקם העור ולמראה המלא שלו.
תמצית תה לבן היא נוגד חימצון עשיר עם תכולה פוליפנולית גבוהה העובדת עם ריכוז גבוה של אלו כדי לאזן את תנודתיות איכות העור ולעזור להילחם נגד רדיקלים חופשיים.
כדי לטעון את הנוסחה העוצמתית אפילו עוד, השתמשנו בחומצה היולורונית, שניתן לה הכינוי “ספוג מולקולרי” הודות לתכונות ספיגת המים שלה.
הוספת טונר מאזן – מי פנים לשגרת טיפוח העור שלכם יגרום להבדל ניכר בתחושת העור והמראה שלו ויעזור לתמוך בספיגת חומרים מזינים נוספים שהינכם מורחים על עורכם.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב (ג׳ל אלו ברבדנסיס) , מים, פרופנדיול, סורביטול, 1,2-הקסנדיול, תמצית קונדרוס קריספוס, נתרן היאלורונאט, גליצרין, תמצית פרי קוקומיס סטיבוס (מלפפון), תמצית עלה קמליה סיננסיס, בטא גלוקן, נתרן לקטאט, חומצה פיטית, אלנטואין, אשלגן סורבט

שימוש מומלץ

לאחר ניקוי העור, בכדור צמר גפן או פד, מרחו כמות נדיבה על הפנים והצוואר. אפשר להשתמש פעמיים ביום, כדי למזער את הופעת הנקבוביות הפתוחות, ולהעניק לחות לעור.

מכיל : 130 מ”ל

מק”ט #560

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה Facial Skin Care

אזהרה: יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי בעין יש לשטוף ביסודיות במים. במידה והגירוי נמשך, יש להפסיק את השימוש במוצר ולהיוועץ עם רופא.