חברת Forever בוחנת כל הזמן את התנהלותה במטרה לשפר את פעולותיה. החברה עושה את זה משום שהיא מאמינה שזה הדבר הנכון לעשות, עם חשיבה ל “ידידותי לסביבה” !

מוצרי חברת Forever עוברים תהליך שמתחיל עם צמחי האלוורה צומחים במטעים עצומים הממוקמים ברפובליקה הדומיניקנית ובטקסס, ארה”ב. בבעלותנו מעל 60,000 דונמים של שדות אלוורה. הרפובליקה הדומיניקנית משמשת בית למטע האלוורה הגדול ביותר בעולם. החברה עושה כמיטב יכולתה כדי להבטיח שתהיה תנובה גבוהה ואיכותית. בו זמנית, מתחייבת להתייחס לסביבה, להיות “ידידותי לסביבה”.

ידידותי לסביבה
ידידותי לסביבה

בנושא צריכת המים, קיים תהליך המצמצם את כמות הצריכה. בחברה מבינים שמים משמשים מקור טבעי חשוב, כך שהתחילו להשתמש במערכת השקיה חדשה. במקום להשקות את השדות במקסימום כמות המים כפי שבעשה בעבר, עברו לשימוש במערכת טפטפות מקומית עבור כל צמחי האלוורה. זוהי מערכת יעילה יותר והיא צמצמה באופן משמעותי את כמות צריכת המים. שוב, חשיבה של “ידידותי לסביבה”.

עלי האלוורה נקטפים ידנית, כך שכל עלה זוכה לטיפול הטוב ביותר. העלים עוברים תהליך עיבוד תוך שעות ספורות מרגע קטיפתם – דבר המבטיח לקבל נטו ג’ל אלוורה טרי, ללא כל פגע, יחד עם כל התכונות הטבעיות הנפלאות שלו .

בחברה מעבדים יותר מ-85,000 ק”ג ביום. כמעט 30,000 מתוך 85,000 הק”ג הללו היו יכולים להיחשב לפסולת, משום שמוציאים ומשתמשים עבור המוצרים רק בג’ל הפנימי. את הקליפה אין משליכין, אלא טוחנים אותה ומכניסים אותה חזרה לאדמה בתור דשן טבעי. כך, לא עושים שימוש בדשנים כימיים על צמחי האלוורה… “ידידותי לסביבה”.

מפני מזיקים, מערכת הבקרה הטובה ביותר, מגיעה ומתבצעת ע”י “עדרי עזי האלוורה”,  האוכלים את כל העשבים השוטים, שהתפרסמו בכל העולם !!! כך מתאפשר להצמיח יבול נפלא מבלי להתפשר על הבריאות של צמחי האלוורה.

עזי האלוורה
עזי האלוורה

ידידותי גם לחיות המחמד !

מאז ומתמיד חברת Forever Living Products  התנגדה לביצוע ניסויים על בעלי חיים. הלקוחות יכולים להיות בטוחים שאף אחד מהמוצרים לא נוסה על בעלי חיים בכל שלב בתהליכי הייצור.החברה אינה משתפת פעולה עם שום מעבדה המבצעת ניסויים בבעלי חיים.

ידידותיים לבעלי חיים
ידידותיים לבעלי חיים

החברה קיבלה את חותמת ״הארנב״  לאור העובדה שעמדה בקריטריונים הקפדניים של תקן איגוד Leaping Bunny בזכות אהדתה כלפי בעלי חיים. (בארץ הוא אינו מופיע על מוצרי הקוסמטיקה עקב הנחייה של משרד הבריאות הישראלי)

חלק מהמוצרים של החברה עשויים גם לעזור לבריאות ואיכות חייהם של ידידנו מממלכת החיות.

הנה כמה דוגמאות:

הנוסחה הוטרינרית – תרסיס קל להתזה, אידאלי להרגעת גירויים ניקוי העור לפני חבישה. רססו את פרוות חיית-המחמד שלכם לאחר הרחצה לשם קבלת ברק וריכוך השיער ורססו את רגליהם לשם הקלה לאחר פעילות גופנית נמרצת.

ג׳ל אלוורה למריחה – ג׳ל האלוורה המיוצב יכול להרגיע אזורים מצולקים ומגורים.

פוראור ברייט – הג׳ל לצחצוח שיניים המבוסס על שילוב בין ג’ל אלוורה ופרופוליס, ללא פלואוריד, גם לחיית המחמד שלנו מגיע שיניים נקיות ונשימה רעננה.

ג׳ל אלוורה לשתיה –  המיץ הטבעי המושלם עם יותר מ-200 מרכיבים לרבות ויטמינים ומינרלים הינו תוסף נפלא גם לכל החיות. נספג בקלות במזון.

חותמת "הארנב"
חותמת “הארנב”
דילוג לתוכן