על השום
על השום
10 סיבות עיקריות על חשיבות שימוש בשום !

עוד מימי קדם, השתמשו בשום ב”תרופה” למגוון בעיות רפואיות…

ונכנס ברב הדר לרשימת “תרופות סבתא” מועילות.

חברת FOREVER  פיתחה מוצר מיוחד שום וקורנית”  GARLIC-THYME עם יתרונות רבים לבריאות גוף האדם.

  1. השום משפר את ההגנה מפני רדיקלים חופשיים

הוכח כי השום מסוגל לנטרל רדיקלים חופשיים במערכת כלי הדם, אשר עלולים לפגוע בתאים בריאים, אם אלה אינם נתונים תחת בקרה. תודות לתכונה זו, השום תומך במערכת החיסונית של גוף האדם. הוועדה הבינלאומית לתזונה ולמידע (FIC) מצטטת דוגמאות רבות שבהן מציע השום תפקיד הגנתי נגד רדיקלים חופשיים.

  1. השום מחזק את המערכת החיסונית

מזה מאות שנים, בתרבויות שונות ברחבי העולם, משתמשים בשום כדי לחזק את המערכת החיסונית של האדם, בשל הרכיבים הטבעיים. בשנת 1858, לואי פסטר המדען הנודע, חיזק את דעתו לסגולותיו של השום, וכלל אותו בחיסונים שרקח לחיזוק המערכת החיסונית של גוף האדם.

  1. השום תומך במערכת הנשימה

השום מכיל בין יתר מרכיביו גופרית, בעלת תכונות ביולוגיות חשובות. הגופרית מסייעת לבניית שתי חומצות אמינו חיוניות מבחינה ביולוגית: מתיונין ו ציסטאין. לשום יכולת טבעית לסייע בתפקידיה של מערכת הנשימה (כיוח). חוקרים צמחי מרפא רבים מארצות הברית ומאירופה, מעמיקים את המחקרים על שום.

           4 . השום מכיל חומרים פיטו-מזינים

השום מכיל חומרים פיטו-מזינים ומהווים חלק מן ההשפעות החזקות של השום. חומרים אלה עשויים מצמחים או מפירות נוגדי חמצון ברמה גבוהה במיוחד. השום והטימין מכילים מאפיינים פיטו-מזינים רבים וחשובים, על כן שילוב השניים יוצר מוצר ייחודי.

           5 . השום גורם לסילוק רעלים

השום נחשב כמסלק רעלים של גוף האדם. כיום, הדעה הרווחת היא כי רכיבי הגופרית של השום אחראים לפעולתו נגד רעלים.

           6 . השום תומך ברמות תקינות של כולסטרול בדם

מחקרים רבים תומכים בסברה המקובלת שלפיה השום מסייע בשמירה על רמות כולסטרול בריאות, בזכות רכיבי האליצין והגופרית שבו. על פי אגודת Heart Support of America, תוספי תזונה המבוססים על שום עשויים לסייע בהורדת רמות כולסטרול בדמם של אנשים מסוימים.

         7 . השום תומך ברמות תקינות של כולסטרול

במחקרים אחדים התגלה, כי רמת הכולסטרול של הליפו-פרוטאין, הוא “הכולסטרול הטוב”, עולה כאשר האדם צורך תוספי תזונה על בסיס שום. על ידי צריכה יומיומית של כמוסות שום וקורנית. תתרום לכולסטרול הטוב שלך ותיהנה מהיבטי הבריאות החיוביים של השום (מבלי להריח את ריחו החזק !)

         8 . השום מקדם לחץ דם עורקי בריא

במחקרים אחדים התגלה, כי השום יכול לסייע במניעת היווצרות הסתיידות העורקים, באופן התורם לזרימה קלה יותר של הדם ולשמירה על לחץ דם יציב ובריא יותר. מחקר אפידמיולוגי שנערך בפקיסטן הצביע, שאנשים עם לחץ דם בריא נהגו לצרוך כמויות גדולות של שום בתזונתם היויומית.

         9 . השום משפר בריאות כלי הדם בלב ובמוח

כתב העת John Hopkins Health Alerts ופרסומים נוספים מדווחים על השפעתו החיובית על תפקוד הלב והמוח, כאשר צורכים שום באופן קבוע כתוסף. יכולות ההגנה הגבוהות של השום מוכרות ברבים לאחר שאושרו על ידי מקורות מהימנים רבים.

         10 . שילוב של נוגדי חמצון

השום בשילוב עם הטימין מציע מינון כפול של נוגדי חמצון. הטימין THYME מכיל טנין, פנול וטימול ועוד, והשום GARLIC מכיל יותר מעשרים סוגים שונים של פיטו-מזינים. כמוסות השום והקורנית = תמהיל הבריא שלך של נוגדי חמצון!

מאחלת לך בריאות טובה !

לפרטים נוספים צרו קשר: 050-8589975

או

מלאו הטופס

[pojo-form id=”2699″]