פוראור קידס
פוראור קידס

“פוראור קידס“ – תוסף תזונה מולטי-ויטמין טעים, שילדים וגם מבוגרים יכולים ללעוס או למצוץ, מספק את מערך התזונה הבסיסית של ויטמינים ומינרלים, ביחד עם החומרים הטבעיים הטובים ביותר.

מה זה פיטונוטריאנטים ?– מרכיבי מזון מן הצומח מופרשים על ידי הצמח בעת הבשלת הפרי על הצמח (טרם קטיף). מרכיבים טבעיים אלו דרושים ביותר לגוף האדם (מבטיחים להיות ה“נושא החם“ העתידי של המילניום החדש). כיום נקטפים רב הפירות והירקות, בעודם בוסר ומובחלים בזמן מאוחר יותר באולמות אריזה על ידי גזים מסוגים שונים. בתהליך זה, במצב של תיעוש החקלאות, הפרי או הירק יפים יותר, אך חסרי המרכיבים הנקראים פיטונוטריאנטים. בשנים האחרונות בוצעו מחקרים רבים המראים  את הקשר בין מחסור במרכיבים אלו והתרבות מקרי הסרטן. חברת FLP מקפידה על איסוף פירות וירקות בשלים בלבד ! ברשות החברה טכניקות עיבוד חדישות המאפשרות לייבש, לתחלב ולשמר פירות וירקות טריים לטווח ארוך – על מנת להגן על הפיטונוטריאנטים, הויטמינים, המינרלים והאנזימים יקרי הערך הבמצאים בפרי או בירק. התוצאה – תוסף תזונה אידיאלי לילדים מ“גיל 2 עד 102“!

כיום, בעולם הקצבי זהו הבסיס התזונתי האידיאלי לכולם. לטבליות ”פוראור קידס“ טעם אפרסקים + ענבים, כפי שילדים אוהבים, מיועדים למציצה או לעיסה!  הפיטונוטריאנטים הנמצאים ב“פוראור קידס“ מעשירים ומשלימים את התזונה הבסיסית היומית. טבליות מולטי ויטמינים טעימות במבחר צורות, לעיסה או מציצה, אינן מכילות צבעים מלאכותיים, חומרי שימור, סוכר או אספרטיים (ממתיק מלאכותי). הויטמינים של Forever Kids מעוצבים גם עבורכם וגם עבור ילדיכם, מגיל שנתיים ומעלה, כך שאתם יכולים להיות שקטים ובטוחים שהם יקבלו את התצרוכת היומית של ויטמינים עם מינרלים וחומרי תזונה צמחיים (פיטונוטריאנטים) שעשויים להיות חסרים לכם.

רכיבים : סידן, מגנזיום, אבץ, ויטמין C, ניאצין, ביוטין, ויטמין E , ברזל, חומצה פנטוטנית, ויטמין A , ויטמינים: B6 ,B2 ,B1 ,D3, נחושת, חומצה פולית, B12 ,מווסת חומציות (חומצה ציטרית), מייצב (חומצה סטארית), מתחלב (סיליקון דיאוקסיד), מונע התגיישות (מגנזיום סטארט), מסמיכים (גואר גאם, מלטודקסטרין), חומרי טעם טבעיים (טעם ענבים וטעם אפרסק), צבע מאכל טבעי ממיצוי קליפות ענב, תערובת אבקת צמחים וירקות: פלפל אדום, עגבניה, תות שדה, אבקת חמוציות, אסאי (Euterpe oleracea), מנגוסטין (Garcinia mangostana), גוג‘י (Lycium barbarum), רימון, אוכמניות, ברוקולי, תרד, כרוב, סלק, גזר, דלעת, ענב, תפוח עץ, מיצוי אסרולה (Maipignia giabra), כרוב אדום, בצל. אינו מכיל גלוטן ! 

שימוש מומלץ לילדים ומבוגרים:

יש לקחת 4-2 טבליות ליום כמשלים תזונתי, בהתאם לגיל. מומלץ לשימוש לילדים מגיל 4 (תקנות EC).

מכיל: 120 טבליות.

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה תוספי תזונה

*** המוצר המוצג אינו תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בו בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצר זה  תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצר הינו  תוסף תזונה. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.