פוראור B12 פלוס - Forever B12 Plus with Folic Acid
פוראור B12 פלוס – Forever B12 Plus with Folic Acid
פוראור B12 פלוס –
Forever B12 Plus with Folic Acid

“‬פוראור‮ 21B פלוס” – תוסף תזונה מיוחד המשלב חומצה פולית עם ויטמין‮ 21B, בנוסחה של שחרור איטי,                                 המספקת מרכיבי תזונה בפרק זמן נתון.

באמצעות טכנולוגיה זו, מתאפשרת אספקה יציבה של רכיבים אקטיביים לגוף עם תוצאה של פעילות ממושכת ומחזקת.‬

ויטמין‮ 2‮1B או ציאנוקובלמין‮ (הויטמין היחידי המכיל קובלט), נתגלה לראשונה בשנת 8491, כגורם התזונתי המונע אנמיה ממאירה.‮ ויטמין 2‮1B ביחד עם חומצה פולית פועלים יחדיו בתהליכים גופניים רבים, כולל הסינתזה של ה- AND (החומר המכיל את הקוד הגנטי). לויטמין 2‮1B תפקיד חשוב ביותר ביצירת כדוריות דם אדומות ובציפוי המיאלין המבודד את העצבים. בנוסף ה-B21 פועל ביחד עם חומצה פולית להפחתת רמות ההומוציסטאין בגוף. רמות גבוהות של חומצת אמינו זו קשורות בסיכון יתר ממחלות לב, אלצהיימר וצורות נוספות של איבוד הזכרון. כדי לאפשר ספיגה יעילה מן הקיבה, ה-21‮B זקוק לחומר נוסף המשמש כ”מתאם ביולוגי”.‬ החומצה הפולית חיונית גם לתהליכי חלוקה ושכפול תקינים של תאי הגוף.חשוב במיוחד להתפתחות מערכת העצבים אצל העובר.

מסקנה: לתוסף תזונה‮ זה חשיבות גבוהה מאד לנשים המתכננות הריון וגם בשלושת חודשי ההריון הראשונים.‬ תוסף תזונה זה הוא בטוח לחלוטין.‬ עם תוסף תזונה זה, ניתן ליהנות מן היתרונות של החיבור בין ויטמין‮ 2‮1B וחומצה פולית, בנוסחה שתוכננה במיוחד להשלמת  תוספי התזונה. בנוסף, לאנשים צמחוניים ו/או טבעוניים, אשר תזונתם דלה במקורות מן החי וגם לאנשים בגיל השלישי למען הפחתת הסיכון למחלות לב, אלצהיימר וצורות נוספות של איבוד הזכרון.

פוראור B12 פלוס - Forever B12 Plus with Folic Acid
פוראור B12 פלוס – Forever B12 Plus with Folic Acid

רכיבים: ויטמין‮ 21B (ציאנוקובלמין) 005 מקג”ר

חומצה פולית  400 מקג”ר

כשר בהשגחה למהדרין

שימוש מומלץ: טבלית אחת או שתים ליום, עדיף לאחר ארוחה.

מכיל: 60‬ טבליות.‬

לחצו לקניה באתר מאובטח

למעבר לקניה, לחצו על SHOP, בחירת קטגוריה תוספי תזונה

*** המוצר המוצג אינו תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בו בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצר זה  תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצר הינו  תוסף תזונה. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.