פילינג מרגיע לפנים
פילינג מרגיע לפנים

פילינג מרגיע לפנים

לגוון פנים אחיד ולמרקם חלק! עורכם זקוק מדי פעם לעזרה בהשלת שאריות ותאי עור מתים.
עור ישן עלול להיראות קשקשי, עייף וקודר.

פילינג מרגיע לפנים, זה תחליב של Forever יעזור לעורכם להיראות בוהק יותר, בעל גוון אחיד ומרקם חלק על ידי הסרת תאי עור ישנים מבלי להשפיע על העור הרך והחדש יותר שמתחתיו.

תכשיר פילינג מרגיע לפנים מכיל מרכיבים טבעיים שונים בעלי פעולות ייחודיות כדי להעניק לעורכם חוויית ניקוי מלאה:

 זרעי חוחובה, שנאספו בטבע, מתגלגלים בעדינות על פני עורכם כדי להסיר שאריות.
 אבקת במבוק ממקורות ברי-קיימא מסירה תאי עור מתים. גרגרי הבמבוק הם גדולים ולכן אינם שורטים את משטח העור.

 תמציות: ברומליין, פפאין ושמן לימון אתרי הם חומרי חיזוק טבעיים. היכולות האנזימטיות של הברומליין, המופק מאננס, עוזרות להרוס את הקרטין של תאים מתים וזה מה שעוזר להסיר אותם ביתר קלות. פפאין, המופק מפפאיה, עוזר להצעיר את העור והוא מקור עשיר לוויטמינים C, A ו-E וחומצה פנטוטנית. שמן לימון אתרי מעניק לחות לעור המחודש.

לרכיבים אלה, הנמרחים על העור, מצורפים גם נוגדי חמצון כמו תמצית מיץ ענבים, כדי ליצור את חוויית הפיליניג האפקטיבית ביותר שהיא גם עדינה וכדי לגלות עור רך ועשיר בלחות. בנוסף, עור שעבר פילינג מסוגל לספוג טוב יותר מרכיבים חשובים של כל קרם, במריחה שתתבצע עליו לאחר מכן ולעזור לכם למצות את המירב משגרת טיפוח העור עם מוצרי Forever.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, שמן חוחובה שעבר הידרוגנציה, פרופנדיול, גליצריל סטאראט, אבקת גזע במבוסה ארונדינציאה, נתרן קוקויל איזטיונאט, צטיל אלכוהול, קוקמידופרופיל הידרוקסיסולטאין, סטאריל אלכוהול, דציל גלוקוזיד, סטאריל פוספאט, סיליקה ממוימת, הידרוקסיאצטופנון, חומצה קפריליהידרוקסמית, קפריליל גליקול, אתילהקסילגליצרין, פפאין, ברומליין, מלטודקסטרין, תמצית מיץ ענבים (Vitis Vinifera), שמן קליפת לימון, פוליאקרילאט קרוספולימר-6, נתרן לקטאט, חומצה פיטית, גומי קסנטן, דיסודיום EDTA, כלורפנסין

*ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.

מכיל

60 מ”ל

מק”ט – #559

שימוש מומלץ

לשים כמות קטנה של פילינג מרגיע לפנים על אצבעות רטובות ולמרוח בעדינות ובתנועות סיבוביות על הפנים, תוך הימנעות מאזור העיניים. לאחר מכן יש לשטוף ביסודיות. כדי לקבל עור רענן, רצוי להשתמש פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע.

אזהרה: יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי בעין יש לשטוף ביסודיות במים. אם הגירוי נמשך יש להפסיק את השימוש במוצר ולהיוועץ עם רופא.