10 סיבות לשתית ג'ל אלוורה
10 סיבות לשתית ג’ל אלוורה

הידעת ?

אפשר לשתות את ג’ל האלו ורה ! המיץ הנסחט ממרכז העלה…

מדוע ?

“סכנה בריאותית בתוך המעיים – בעיות המעיים יכולות להפריע לבריאות טובה “.

“במשך מאות בשנים, טוענים מומחים, כי הבריאות מתחילה ונגמרת במעיים.

למערכת המעיים המתפקדת באופן לקוי משויכים סוגי מחלות שונות.”

התזונה המודרנית, קמח לבן בשילוב עם מוצרי חלב, חומרים כימיים המצויים בירקות ופירות שרוססו,

מייצרים משקע רירי הפוגם בתפקוד המעי :

* מקטין בצורה משמעותית את ספיגת אבות המזון.

* מפריע להפרשת הפסולת מדופן המעי.

עכשיו הזמן להפסיק להתפשר על הבריאות !

משקה האלוורה הייחודי של FLP  הוא התשובה. מוצר מבטיח ומקיים !

100% פעיל *** 100% טהור *** 100% בטוח

כשר למהדרין  ( למעט פוראור פרידום )

אל תדחו למחר את אשר יכולים לעשות היום … ובכיף !

10 סיבות לשתית ג’ל אלוורה – מאת ד”ר פטר את’רטון 

תאר לעצמך שאתה חוצה עלה אלו ורה לשניים וממצה את הג’ל ישירות מהצמח. מוצר המפתח של Forever, ג’ל אלו ורה לשתיה, קרוב ככל האפשר לדבר האמיתי. ג’ל עשיר זה ללא הציפה, היה הראשון לקבל אישור של המועצה המדעית למדעי האלו ורה (International Aloe Science Council), מעניקה לנו מוצר הקרוב ככל האפשר לטבע. ההוכחה טמונה באלו ורה – לאחר שתקרא את 10 הסיבות שציינתי לשתיית ג’ל האלוורה, ודאי תגלה מדוע צמח האלוורה זכה לכינוי “צמח רפואי”.

  1. תורם לפעולת המעיים

לאלוורה פעולה חיובית ביותר על פעולת המעיים, המובילה למעבר חלק ויעיל של חומרים, אשר לרוב מפחית את חוסר הנוחות והכאבים הכרוכים בעווית מעיים.

  1. מסייע בבריאות העיכול

מערכת עיכול בריאה מבטיחה ספיגה של חומרים מזינים מהמזון שאנו צורכים למחזור הדם. ישנן ראיות קליניות חותכות לכך ששתיית ג’ל אלוורה מסייעת למעיים לספוג חומרים אלה ביתר יעילות, בעיקר חלבונים. אני משוכנע שגם חומרים אחרים נספגים ביתר קלות הודות לג’ל.

  1. משפיע על צמחיית המעיים

משקה אלוורה הוא מאזן טבעי באזורים רבים, אך בעיקר בתוך המעיים, שם הוא מווסת את אוכלוסיית החיידקים והשמרים השוכנים בהם. בתקופות שונות בחיים, אנשים עלולים לפתח חוסר איזון עקב מגוון סיבות, שעלול לגרום לבעיות, ובדומה לחיידקים פרוביוטיים, האלו ורה מסייעת בהשבת האיזון לקדמותו.

  1. משפיע על העור

כאשר הם מיוצרים לראשונה, עמוק בתוך האפידרמיס, תאי העור גדולים למדי ומלאי חיות, אולם עד שהם מגיעים לפני השטח, לאחר 21-28 ימים (בעור רגיל), הם נראים כמו הצל של עצמם והופכים לשכבת קראטין דקיקה ומתפוררת, שבסופו של דבר, נושרת. ג’ל האלו ורה מספק את החומר החיוני המזין את תאי הבסיס, ולפיכך שומר על בריאות העור ועל יכולתו לבצע תפקידים חיוניים ביתר יעילות – כמו גם להיראות נפלא!

  1. מגביר את פעילות הפיברובלסטים

פיברובלסטים הם תאים הנמצאים בעור, המשתתפים ביצירת סיבים, כגון קולגן ואלסטין. סיבים אלה מעניקים לעור את מבנהו, וכמובן, מעניקים לו מראה גמיש ומעוגל. זה נהדר מבחינה קוסמטית, אולם חומרים אלה חשובים ביותר גם להחלמת פצעים, מאחר שסיבים אלה יוצרים סבך או רשת שלקראתה מתקדמים התאים כדי לסגור את הפצע. האלו ורה מאיצה את התרבותם של תאים אלה, וככל שהם רבים יותר, כך הם יוצרים יותר סיבים. הודות לאלו ורה, ניתן להפחית את זמן ההחלמה של פצעים עד קרוב לשליש.

  1. פעילות אנטי-ויראלית

בתוך השכבה הרירית של העלה העוטף את הג’ל הפנימי, ישנה שרשרת ארוכה של סוכר, או פוליסכריד (רב-סוכר). שרשרת זו מסוגלת להגן עלינו מפני מתקפות של וירוסים שונים, החל בווירוסים הפשוטים הגורמים למחלות ביומיום וכלה בווירוסים מורכבים יותר. בארה”ב לקחו תמצית של סוכר זה מהאלו ורה ועיבדו אותו לכדי תרופה, אך למעשה אין צורך למצות את כדור הקסם. שתיית הג’ל יעילה באותה מידה. 

  1. אפקט משכך כאבים ואנטי דלקתי

בין החומרים שזוהו באלוורה נמצאים כמה חומרים משככי כאבים ואנטי דלקתיים, המסייעים רבות לאנשים הסובלים מכך

  1. מקור מצוין למינרלים

חלק מהמינרלים המצויים באלו ורה כוללים סידן, נתרן, אשלגן, ברזל, כרום, מגנזיום, מנגן, נחושת ואבץ. זאת משום שהצמח גדל בדרך כלל באזורים שבהם הקרקע עשירה במינרלים אלה, והשורשים שלו מסוגלים לספוג אותם ולהעביר אותם אלינו בצורה נגישה ביותר.

  1. מקור מצוין לוויטמינים

ג’ל האלוורה מכיל מגוון רחב של ויטמינים – אפילו שרידים של ויטמין B12, שנדיר מאוד למצוא בצמחים. פרט לוויטמין A, הוא מכיל גם ויטמינים מקבוצה B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית. רבים מוויטמינים אלה אינם ניתנים לאחסון בגוף, כך שעלינו לצרוך אותם מהמזון שאנו אוכלים. מה טוב יותר מלשתות כמות יומית של ג’ל אלו ורה, תוך כדי חיזוק טבעי של המערכת החיסונית וכנגד מתחים פיזיולוגיים הנובעים מחומרי חמצון (רדיקלים חופשיים)?

והסיבה מספר אחת מדוע לשתות ג’ל אלו ורה, היא…

  1. משקה טבעי לבריאות טובה

על ידי שתייה של ג’ל האלו ורה עם כל המרכיבים החיוניים הללו (שלרוב נעדרים מן התזונה שלך), כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם, ושבע מתוך שמונה החומצות החיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור, מסוגל הגוף לקבל מספיק כדי לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר. פירוש הדבר שהגוף יכול לתפקד במאת האחוזים. מבחינת הצרכן, התוצאה נטו היא תחושה נפלאה של בריאות שלרוב נלווית אליה גם יכולת משופרת לעמידות בפני מחלות, ואף התגברות עליהן.

כפי שניתן ללמוד מ-10 הסיבות הנהדרות הללו, כאשר הוא נצרך באופן יומי – בין לבד או בליווי מיץ פירות או המוצר האחר שלנו, נוגד החמצון, Pomesteen Power –  ג’ל האלוורה הופך לתוסף התזונתי הנפלא ביותר עלי אדמות!