Vital 5 - V5
Vital 5 – V5

Vital 5 – V5

תכנית Vital 5 – ויטאל 5 נועדה לסייע לכם להישאר על המסלול בדרך לסגנון חיים בריא יותר. חמישה מתוך המוצרים הנבחרים של חברת FOREVER פועלים יחד במטרה לגשר על הפערים התזונתיים, בשל המחסור בויטמינים ובמינרלים חשובים. התכנית מציעה לכם חומרים מזינים מרכזיים וחשובים המסייעים לכם להראות ולהרגיש טוב יותר. בין אם אתם מחפשים אחר תזונה מתקדמת ההופכת לפשוטה יותר או לשמור על הבריאות שלכם לאחר ירידה במשקל, תכנית Vital 5 תעזור לכם לחזק הרגלים בריאים לכל החיים.

מדוע כדאי להשתמש בתכנית Vital 5 – ויטאל 5 ?

תכנית Vital 5  תעזור לכם לחזק הרגלים בריאים לכל החיים.

אתם מוכנים  להתחיל ?

כעת, הרגע הנכון לקבל החלטה ולעשות את הצעד הבא, כדי                                                                                               להראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר.

השימוש בערכת Vital 5 – V5 : יש להקפיד על הוראות השימוש, על מנת לקבל את התוצאות הרצויות.                                 מומלץ מאד לשלב עם פעילות ספורטיבית, 30 דקות מדי יום (הליכה, שחיה, אירובי וכ”ו)

בערכה יש 3 אפשרויות לבחירה:

  1. ג’ל אלוורה לשתיה/משקה חמוציות
  2. ג’ל אלוורה לשתיה עם אפרסקים
  3. משקה אלוורה פרידום

ערכת  Vital 5 – V5 מכילה :

2 בקבוקים ג’ל אלוורה לשתיה אובקבוקים ג’ל אלוורה לשתיה עם אפרסקים או בקבוקים משקה פרידום

1 יח’ אומגה 3

1 יח’ פוראור דיילי

1 יח’ פרוביוטיקה

1 יח’ ארגי + ARGI

1 חוברת הדרכה ומתכונים.

שווי כל הערכה משתנה בהתאם לסוג משקה אלוורה לשתיה:

  1. ……………
  2. ……………
  3. ……………

מצטרפים למועדון הלקוחות של חברת FOREVER ונהנים מ-5% הנחה (ללא דמי הצטרפות וללא דמי חברות)

לחצו על לינק להרשמה

*** המוצרים המוצגים אינם תחליף לטיפול רפואי ואין בשימוש בהם בגדר המלצה להפסיק טיפול רפואי קיים או לשנותו. אין למוצרים        תכונות רפואיות או סגולות ריפוי. המוצרים הינם  תוספי תזונה. יש להיוועץ עם רופא לפני נטילת תוספי תזונה: נשים בהיריון, נשים      מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים.

 

דילוג לתוכן